Wellness hotel Anna Nejdek

Využijte služeb našeho hotelu a získejte pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok. Hotel Anna má ubytovací kapacitu 45 lůžek z toho 2 apartma. Pokoje penzionu Anna jsou útulné a působí domácím dojmem a přitom mají vše co je potřeba k pohodlnému pobytu. Navštivte i naši Krušnohorskou restauraci a wellness.

Wellness hotel Anna Nejdek

Rodinná atmosféra, která vás osloví…

Využijte služeb našeho hotelu a získejte pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok. Hotel Anna má ubytovací kapacitu 45 lůžek z toho 2 apartmany.

Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a nabízí možnost připojení na internet.


V penzionu ANNA, 100 metrů od lesa, najde pohodlné ubytování 12 osob (+ 4 přistýlky). DSC 3091V pokojích s TV + satelitem, telefonem s přímou volbou a koupelnou (WC + sprcha) relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, a vychutnejte blízkost přírody. K dispozici je Vám kuchyňka, společenská místnost, minibar a zahrada s posezením u ohně. Zajistíme pro Vás lázeňské pobyty, turistické výlety, návštěvy pamětihodností a kulturních akcí dle přání. Pomůžeme vám vytvořit vlastní program. Přijďte si užít Váš volný čas.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Když máte chuť a nechce se Vám vařit…

NOVINKA - Internet Wireless ve všech prostorách restaurace zdarma.

Denní restaurace s vinárnou a salonkem Vám poskytne příjemné klidné prostředí pro večeři ve dvou, pracovní oběd,
posezení s přáteli, ale i dostatek prostoru pro všechny společenské a rodinné akce (až 100 míst).

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory