Skiareál Nádraží Pernink

Tento ski areál se nachází v malebných Krušných horách, přímo v městě Pernink. Nabízíme zde možnost sjezdového lyžování a snowboardingu, a to pro všechny návštěvníky bez ohledu na věk či zkušenosti. V Ski areálu Pernink Nádraží najdete celkem 3 lyžařské vleky o délce 250 metrů, 420 metrů a 100 metrů. Pro zajištění ideálních podmínek pro lyžování je zde instalován systém umělého zasněžování. Pro ty, kteří si nechtějí vozit vlastní lyže nebo snowboard, jsme připravili půjčovnu sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a dětského vybavení. Pro nejmenší lyžaře je k dispozici 1 "Baby lift" s možností výuky lyžování.

Skiareál Nádraží Pernink

Ve Ski areálu Pernink Nádraží máme také školu lyžování a snowboardingu pro děti i dospělé. Naši zkušení instruktoři vám pomohou zdokonalit vaše lyžařské dovednosti a užít si zimní sporty plnými doušky. Po celodenním lyžování vás jistě potěší občerstvení, které si můžete dopřát v našem zařízení, a pokud byste si chtěli užít více dní v horách, nabízíme i penzion přímo u vleku.


Tak neváhejte a vydejte se do Ski areálu Pernink Nádraží, kde najdete všechno potřebné pro skvělé zážitky pro celou rodinu. Těšíme se na vaši návštěvu!

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory