Saporo SKI a TRAILpark

Svah najdete přímo u silnice směr Kraslice - Luby na úpatí Sněženského vrchu nadm. výška 742m. Po pravé straně silnice najdete parkoviště, po léve svah. Sjezdovka je dlouhá 1km, má převýšení 162 metrů, nadmořská výška nástupiště je 580m, výstupu 742m. Je osvětlená, s možností večerního lyžování. Obtížnost svahu odpovídá červené sjezdovce.

Saporo SKI a TRAILpark

Sešlo se pár místních nadšenců okolo cyklistiky, spojili síly, začali chodit na brigády a dnes je z toho plnohodnotný trailpark pro západní čechy. Čekají tu na Vás čtyři přírodní traily vytuněné o skoky a klopené zatáčky. Nahoru Vás vyveze naše superrychlá tatrapoma, které zatím jezdí v nepravidelných termínech. V zázemí se můžete těšit dobrého piva a něco malého k zakousnutí. Na našem Facebooku nebo Instagramu @TrailParkSAPORO můžete sledovat denní novinky nebo další plánované spuštění vleku.

SJEZDOVKA SAPORO
Svah najdete přímo u silnice směr Kraslice - Luby na úpatí Sněženského vrchu nadm. výška 742m. Po pravé straně silnice najdete parkoviště, po léve svah.
Sjezdovka je dlouhá 1km, má převýšení 162 metrů, nadmořská výška nástupiště je 580m, výstupu 742m. Je osvětlená, s možností večerního lyžování.
Obtížnost svahu odpovídá červené sjezdovce.
Na svahu je rychlý vlek TATRAPOMA o délce 760m.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory