Yetti backpacker

Rodinné ubytování pro pohodové cestovatele, rodiny, outdoorové sportovce - prostě pro všechny, kteří hledají luxus v zážitcích a ne ve věcech.

Yetti backpacker

O krásnou více jak sto let starou budovu se stará Štěpánka s Kubou a tvoří jí tak, aby do ní jezdili lidé na podobné vlně jako jsou oni samy. 
Yetti backpacker je srdcový projekt, který si Štěpánka přivezla z cest. Ráda totiž během svých toulek po zemi poznávala lidi z různých koutů světa a tak se rozhodla, že zkusí vybudovat něco, kdy zajímaví lidé, budou jezdit za ní... I díky němu poznala Kubu - životního parťáka, který se do tvoření unikátního místa pustil s ní.

Proč jsme zvolili filozofii ubytování backpacker?
Backpacker je způsob ubytování, který je hodně populární na Novém Zélandu, kde Štěpánka strávila 8 měsíců. Ubytování je cílené na cestovatele, kteří rádi vymění luxus za možnost seznámit se s podobně laděnými lidmi. Dominantou je vždy velká společenská místnost s kuchyní, kde spolu lidé tráví čas, sdílí své zážitky a zkušenosti, kde se propojují kontakty. Pokojíky bývají sdílené, jednoduše zařízené a sociální zařízení bývá společné na patře. V tom je Yetti výjimkou - využívá zařízení z bývalého hotelu a tak zde má každý pokoj svou toaletu a sprchu. Je i možné si pokoj pronajmout jen pro sebe. 
Backpackery nevyužívají pouze cestovatelé pro krátkodobí pobyt ale pro dlouhodobý - když cestují za sezónní prací, nebo nemají vlastní zázemí a preferují nomádský styl žití - i takové lidi u nás v Yettim potkáte.

Pokojíky bývají sdílené, jednoduše zařízené a sociální zařízení bývá společné na patře. V tom je Yetti výjimkou - využívá zařízení z bývalého hotelu a tak zde má každý pokoj svou toaletu a sprchu. Je i možné si pokoj pronajmout jen pro sebe. 

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory