Ubytování Litvínov - Jan Matiko

Původní měšťanský dům, postavený v roce 1896 se dvěma apartmány a jedním prázdninovým bytem. Při volbě ubytování oceníte naprostý klid, noblesu a vzdušnost pokojů s vysokými stropy. Pokoje jsou orientovány na jiho-západní stranu. Vaší pohodu umocní nerušené soukromí a diskrétnost. Atmosféru dokreslí ranní zpěv ptactva z parku. A romantický dojem českého venkova navodí večerní odbíjení zvonů z blízkého kostela. Doporučujeme pobyt těm, kdo hledají pohodlí, prostor a pohostinnost. Přitom nemusíte zaplatit více, než za hotelový pokoj.

Ubytování Litvínov - Jan Matiko

Ubytování nabízíme se snídaní pro max. 12 osob ve 2 apartmánech a jednom prázdninovém bytě.

Apartmán v 1. poschodí sestává: z předsíně, šatní místnosti, koupelny s vanou a WC, ložnice s dvoulůžkem, druhé ložnice s přistýlkami a pohovkou, televizní místnosti, místnosti pro čaj o páté s balkonem a plně vybavené kuchyně. K dispozici je samostatné druhé WC s umyvadlem a pračkou. Celý apartmán je pod vlastním uzamčením.

Horní apartmán je: předsíň, odkládací místnost, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj, druhá ložnice s přistýlkou, plně vybavená kuchyně s jídelním a barovým stolkem. Koupelna má sprchový kout a WC. K dispozici je druhá místnost s WC a pračkou.

Prázdninový byt: má navíc velkou podkrovní místnost s původními trámy a malou ložnicí v půdičce.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory