SKI Berg Klínovec

Nově postavený apartmánový dům v Loučné pod Klínovcem, v dosahu Skiareálu Klínovec (cca 500m). Skvělé zázemí pro rodiny či skupinky přátel s výhledem na Skiareál Klínovec. Plně vybavené nové apartmány jsou jako stvořené pro vaši báječnou dovolenou.

Loučná 179
431 91 Loučná pod Klínovcem

SKI Berg Klínovec

Parkování před domem. TV a spolehlivá Wi - Fi jsou samozřejmostí. Ski/bike depot s vysoušeči obuvi přímo v domě. Bližší specifikaci o jednotlivých apartmánech naleznete v přehledu ubytovacích jednotek. Stačí si jen vybrat, v nabídce máme několik apartmánů od útulných garsonek až po velkolepé 3+kk.

Doprava, parkování:
Parkování před domem (každému apartmánu náleží jedno parkovací místo).

Apartmány Ski Berg Klínovec nabízí ubytování v několika apartmánech.

Ložnice a pokoje:
V nabídce máme několik apartmánů od útulných 1+kk, až po velkolepé 3+kk. Bližší specifikaci naleznete v přehledu ubytovacích jednotek.

Sociální zařízení:
Koupelna se sprchovým koutem, WC.

Vytápění:
Elektrický kotel

Stravování
Vlastní stravování, využijte zázemí plně vybaveného kuchyňského koutu. A pokud se nechcete kulinářsky realizovat, naše recepce vám ráda doporučí několik dobrých restaurací v okolí.

Vybavení apartmánu
Každý apartmán je plně vybaven, včetně plně vybaveného kuchyňského koutu. TV, Wi - Fi jsou samozřejmostí. Využít můžete také uzamykatelnou kolárnu, lyžárnu s vysoušeči obuvi.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory