Penzion U Sjezdovky

Penzionu U Sjezdovky se nachází přímo ve Ski areálu Pernink Nádraží a nabízí vám komfortní ubytování po celý rok. Poloha u sjezdovky je ideální pro milovníky zimních sportů, ale i v letních měsících se u nás najde spousta zábavy a aktivit. Ubytování u nás je plně vybavené a pohodlné, abyste si u nás užili nezapomenutelný pobyt. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Penzion U Sjezdovky

IDEÁLNÍ UBYTOVÁNÍ PRO SKUPINY

Pokud hledáte ubytování pro skupiny s dětmi, lyžařské výcviky nebo školy v přírodě, jste u nás správně. Naše nemovitost je ideální pro větší skupiny, jelikož pronajímáme celý penzion a máme kapacitu až 30 lůžek. Vybavení a vybavenost ubytování jsou plně přizpůsobeny potřebám dětí a skupin, aby si u nás každý užil co nejvíce zážitků a zábavy. V blízkosti našeho Penzionu se nachází parkoviště zdarma, takže nemusíte mít starosti s parkováním během vašeho pobytu u nás. Kromě toho nabízíme také polopenzi a pro školy a větší skupiny je k dispozici celodenní stravování. Jsme si jisti, že vaše chuťové buňky budou nadšené z naší kvalitní a chutné stravy.

Ubytování disponuje:

  • 5 pokojů
  • 30 lůžek
  • sociální zázemí
  • velká společenská místnost
  • kuchyňká linka se spotřebiči

STRAVOVÁNÍ PRO SKUPINY

Pro ubytované hosty nabízíme i občerstvení formou polopenze. Pro skupiny, které se účastní lyžařských výcviků nebo škol v přírodě, jsme připravili celodenní stravování. Naše kuchyně nabízí různorodou nabídku jídel, které jsou připravovány z kvalitních surovin a s ohledem na vaše přání a potřeby. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci s plánováním stravování pro vaši skupinu.

Navíc máme pro naše hosty skvělou zprávu - naše bistro se nachází hned vedle ubytování a lyžařského vleku. Takže pokud budete mít chuť na rychlou svačinu nebo občerstvení během dne, budete mít všechno hned po ruce.

Více ZDE

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory