Penzion Saraya Wellness

Penzion Saraya Wellness

Vítejte v Saraya Wellness Teplice, které vzniklo jako relaxační centrum. Nabízíme ubytování v Teplicích v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Klasic a Delux.

Naši hosté mohou využít služeb Wellness a Fitness, což je ideální spojení pro ty, kteří musí často cestovat za prací a hledají ubytování s "přidanou hodnotou". Pro ty, kteří se rozhodnou nás navštívit, máme vlastní parkoviště, které se večer zamyká a je pod kamerovým systémem.

Představte si relaxaci, která na Vás čeká v klidu našeho Wellness centra v Teplicích. Relaxaci, kterou si užijete po hektickém pracovním dni, stejně jako o volném víkendu s rodinou…

Nastal čas vychutnávat život. Nezaměnitelné pohodlí, výjimečný design a vysoká kvalita nabízených služeb. SARAYA WELLNESS TEPLICE bude Vaší relaxační destinací bez ohledu na počasí, denní dobu nebo roční období.

Nechte se hýčkat. Vysoká kvalita a profesionální služby zajistí Vaší bezstarostnou relaxaci. Jsme jedineční v plnění Vašich snů…

Den za dnem si únava, stres a znečištění vybírají svou daň, je čas to změnit a nechat se hýčkat.

Saraya Wellness Teplice vznikla jako relaxační centrum sloužící široké veřejnosti. V našem relaxačně rekondičním centru můžete příjemně strávit svůj volný čas, uspořádat firemní oslavu, ale hlavně odpočívat. Pro ty, kteří se rozhodnou nás navštívit máme vlastní parkoviště, které se večer zamyká.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory