Penzion Edita

Nově postavený rodinný dům, čtyři stylově vybavené dvoulůžkové hostinské pokoje s možností přistýlek s vlastním sociálním zařízením, TV/Sat, Internet, ubytování se snídaní, společenská místnost s krbem a TV, parkování před objektem.

Penzion Edita

Objekt leží v ideální poloze pro vyznavače běžeckého lyžování, nástup u domu do běžeckých stop, kterých je v zimě upravováno až 150km s propojením do sousedního Německa. Pro sjezdaře je přímo v obci dětský areál Novako s výukou lyžování a spoustou zimních atrakcí pro zabavení dětí. Asi 200m je vzdálená nástupní stanice lyžařských vleků, ke SKI busu 150m. Cca 30km sjezdových tratí pro náročné i méně náročné. V obci mnoho restauračních zařízení. V nedalekém Jáchymově nově otevřené aquacentrum. V létě možnost vycházek do okolí po značených naučných stezkách a dále množství cyklotras, kde si každý vybere. V sousedním Německu (3km) letní bobová dráha.

Čtyři stylově vybavené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, s vlastním sociálním zařízením, s možností přistýlek plus jeden mansardní pokoj s dělenými lůžky. Každý pokoj má TV/sat, připojení na internet, celkem 10 míst. Ubytování s bohatou snídaní, rodinná atmosféra. K dispozici společná lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice, nádobí. K vybavení patří... více >>

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory