Pension Medard

Pension Medard

Pokoje Comfort se nacházejí převážně v prvním patře a jsou vybaveny vlastní koupelnou s veškerým příslušenstvím, včetně vlastní rychlovarné konvice . Hosté ubytovaní v pokojích comfort mohou zároveň využít vyhrazeného parkovacího místa přímo u pensionu . Samozřejmostí je rychlý internet zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Pokoje Economy jsou levnější alternativou pokojů Comfort. Nacházejí se ve druhém patře. V každém pokoji je umyvadlo, ovšem sprchy a další příslušenství jsou sdílené s dalšími pokoji. Hosté ubytovaní v pokojích Economy z kapacitních důvodů nemohou parkovat na hotelovém parkovišti, ale mají zarezervováno místo na centrálním městském parkovišti . Pro všechny hosty je dostupný rychlý internet zdarma. Pokoje jsou nekuřácké.

 

V letních teplých měsících je pro naše hosty k dispozici i zahrádka s obsluhou. Dekorací je malá papouščí zoo. Hned za zahrádkou se nachází dětské hřiště.

Standardní pobyty nabízíme se snídaní nebo polopenzí. Pro školy a větší skupiny připravujeme další jídla podle dohody. Vše probíhá vždy formou švédských stolů. Nemáme problém ani s přípravou jídel pro hosty se speciálními potřebami a alergiemi.

 

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory