Klínovec Suite

Krušné hory jsou nádherné a klidné místo, které je ideální pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Navíc jsou plné turistických atrakcí, které stojí za to objevovat. Je zde mnoho pěších a cyklistických tras, které vedou přes malebná údolí, kopce a lesy. V zimě pak máte skiareál Klínovec a běžecké stopy v docházkové vzdálenosti. Můžete se také vydat na výlet do některých z okolních měst a obcí, kde najdete mnoho historických památek a zajímavostí.

Loučná 115
431 91 Loučná pod Klínovcem

Klínovec Suite

Přijet do Krušných hor a ubytovat se v Klínovec Suite je skvělá volba pro ty, kteří hledají pohodlné a komfortní ubytování v krásné přírodě. Klínovec Suite je navíc ideálním místem pro rodiny s dětmi nebo pro skupiny přátel. K dispozici je vám plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžete připravit vlastní jídlo, a společný obývací pokoj s televizí, kde si můžete užít večerní pohodu. Navíc je z našeho apartmánu krásný výhled na okolní hory a lesy, který ještě umocňuje klid a pohodu pobytu.

Pokud hledáte útulné a pohodlné ubytování v Krušných horách, pak jste tady správně. V našem apartmánu o dispozici 2kk a velikosti 48 metrů čtverečních najdete vše, co k příjemnému pobytu v horách budete potřebovat. Náš suite nabízí ložnici s pohodlnými postelemi, kávovar Nespresso, plně vybavený kuchyňský kout s vším, co potřebujete k přípravě jídla, a koupelnu se sprchovým koutem.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory