Hotel Běhounek - Lázně Jáchymov

Hotel Běhounek***Superior, modernizovaný v roce 2019 a umístěný ve svahu nad jáchymovským údolím tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města Jáchymov. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. LÁZEŇSKÝ HOTEL S VÝHLEDEM NA PANORAMA KRUŠNÝCH HORVŠECHNY SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU

Hotel Běhounek - Lázně Jáchymov

Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Hotel má 160 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje.

Ke standardnímu vybavení patří mini lednička, sejf a minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje. Je zde restaurace, kavárna, bar, prádelna a kadeřnictví. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu.

Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory