Horská chata Hugo

Horská chata Hugo

KOUZELNÉ APARTMÁNY

Horská chata Hugo nabízí možnost ubytování ve třech samostatných, luxusně vybavených apartmánech s kuchyní a sociálním zařízením. Každý z apartmánů je chráněn jednou z magických run. Všem obyvatelům apartmánů je pak k dispozici velká společenská místnost s krbem. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Více informací naleznete v popisu jednotlivých apartmánů.

 

Apartmán Lukas

Apartmán Lukas je pod ochranou magické runy Wunjo, která přináší štěstí, pohodlí a slávu. Apartmán je umístěn v přízemí objektu. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku o velkosti 1+2, včetně vlastního sociálního zařízení. Apartmán je určen pro 4 osoby. Do apartmánu je možné umístit 1 přistýlku a zvýšit tím kapacitu ubytovaných osob na 5.

Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Disponuje sklokeramickou varnou deskou, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem nebo topinkovačem. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí kuchyně jsou funkční kachlová kamna.

Na prostornou kuchyň s jídelnou navazují vchody do dvou menších samostatných ložnic. Obě ložnice disponují manželským dvoulůžkem a šatními skříněmi. Povlečení je samozřejmostí.

Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky, k dispozici je fén, poskytujeme také ručníky.

 

Apartmán Eva


Apartmán Eva je pod ochranou runy Sowulo, která přivolává životní sílu a dobré zdraví. Největší z apartmánů se nachází v prvním podlaží objektu a jako jedná má samostatný vchod. Jedná se o bytovou jednotku o velkosti 1+3, včetně vlastního sociálního zařízení. Apartmán je určen pro 4 - 8 osob, přičemž do každé z místností je po dohodě možné umístit ještě přistýlky.

Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Disponuje elektrickým sporákem, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem i topinkovačem. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí apartmánu jsou funkční kachlová kamna.

Apartmán zahrnuje dvě ložnice. Modrá ložnice je zařízená manželským lůžkem. Žlutá ložnice je krom manželské postele vybavena ještě rozkládacím gaučem pro dvě osoby. Třetí místností apartmánu je velký obývací pokoj s jídelním stolem a rozkládacím gaučem, rovněž pro dvě osoby. Před příjezdem hostů vždy čistě povlékáme, na konci pobytu povlečení sami svlékáme. Apartmán je vybaven šatními skříněmi a mnohla úložnými prostory.

Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky, ale také například fénem. Čisté ručníky jsou samozřejmostí.

 

Apartmán Laura


Apartmán Laura chrání runa Fehu, ta symbolizuje majetek a bohatství. Jedná se o bytovou jednotku 1+2. Kuchyň a obývací pokoj jsou umístěny v druhém podlaží objektu a prostorná ložnice se nachází v prvním podlaží. Apartmán Laura je určen pro 4 - 6 osob. Po dohodě je možné rovněž zajistit přistýlky.

Kuchyň je kompletně vybavena. Disponuje elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem i topinkovačem. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí kuchyně je jídelní stůl se židlemi a pracovní stůl např. pro PC.

Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, kde se vyspí dvě osoby, konferenčním stolkem a obývací stěnou.

Ložnice se nachází o podlaží níže a sestává ze dvou částí. Hlavní část ložnice je vybavena manželskou postelí a prostornými vestavěnými skříněmi. Na tuto část pak navazuje malá ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Součástí výbavy je povlečení a ručníky.

Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky a fénem.

 

Společné prostory


Horská chata Hugo má prostornou vstupní chodbu, z níž se vstupuje do všech tří popsaných apartmánů. Jediný apartmán Eva má ještě jeden samostatný vchod přímo z terasy.

V přízemí chaty se pak nachází velká společenská místnost s krbem a s vybavenou knihovnou. Případnou dlouhou chvíli si hosté mohou zkrátit prostřednictvím různých společenských her.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory