Chata Západočeška

Chaloupka Západočeška nabízí 160m2 ve dvou podlažích a uvedenou cenu za pobyt až PRO 9 OSOB VČETNĚ SPOTŘEBOVANÝCH ENERGIÍ. Jedná se o pěkný útulný rodinný dům rekonstruovaný přírodním stylem za použití dřeva a kamenných obkladů s důrazem kladeným na zdravé bydlení. Atmosféru dotváří krb v obýváku a litinová kamínka v ložnici. Klavír pro zabrnkání. Spousta aktivit, atrakcí a zajímavých míst v blízkém okolí.

Chata Západočeška

Kolem domu je zahrádka s posezením a prostorem pro odpočinek váš i vašich dětí - k dispozici houpací síť, prolézačka s houpačkami, kumbál s hračkami, nafukovací bazének. U posezení se zahradním nábytkem a slunečníkem je postavený gril a ohniště v jednom. Připravený je ještě jeden gril přenosný.


Dům je situovaný ve velmi klidné a tiché části obce nedaleko okraje a zároveň nedaleko centra a obchodu (2 minuty chůze). V okolí obce Krajková se nachází bezpočet možností pro koupání v přírodě i bazénech, blízko je několik krásných cyklostezek a turistických cílů, možnost houbaření a v dosahu je i známý západočeský lázeňský trojúhelník - Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně. Nadmořská výška obce činí 600 metrů, jelikož se nachází na úpatí Krušných hor. Ve vzdálenosti cca 23 km najdete parádní lyžařský areál Bublava - Stříbrná vhodný pro všechny generace.


Vzadu za domem v levé části zahrady se v těsné blízkosti nachází malý domek obývaný paní správcovou s rodinou (foto 13 a 17).

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 9 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Přízemí - ložnice s manželskou postelí (prostorným dvojlůžkem 2 x 2 m. Ložnice je umístěna stranou v klidném místě domu, má vlastní dveře.

Ložnice patro - dvě jednolůžkové postele.

Dětský pokoj patro - možnost dalších tří lůžek (matrací na zemi).

Obývák - Rozkládací gauč pro 2 osoby.

K dispozici též jedna rozkládací cestovní postýlka s matrací 10cm.

Sociální zařízení:
Přízemí - koupelna s vanou (o délce 180cm) a umyvadlem, společně s WC.

Patro - WC s umyvadlem.

Vytápění:
Plynovým kotlem či krbem a kamny.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory