Chata Stříbrný potok

Chata Stříbrný potok

Nabízíme ubytování ve zrekonstruované celodřevěné chatě - ideální pro rodinnou rekreaci, dětské a sportovní kurzy. Objekt s kapacitou až 45 lůžek ve čtyř a pěti lůžkových pokojích.

Pro milovníky zimních sportů - dostupnost lyžařského areálu Bublava, Klingenthal

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Restaurace
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?
Chata Stříbrný potok se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách nedaleko města Kraslice. Příjezd z hlavní silnice, která je v zimě udržována. (Dobrá dostupnost i veřejnou dopravou). Pro ubytované je k dispozici parkoviště přímo před budovou, kapacita 15 aut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?
Objekt je vhodný pro lyžařské výcviky, školy v přírodě, soustředění, soukromé akce, atd. Náš personál zajistí kromě příjemného ubytování i kvalitní stravování.

Ubytování ve 4-5 lůžkových pokojích. Nabízíme pokoje jak s vlastním sociálním zařízením, tak se společným sociálním zařízením. Stravování - v případě zájmu poskytneme i plnou penzi. Objekt disponuje barem, sálem s audiovizuální technikou, hernou (ping-pong, šipky, stolní fotbal...)

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?
V zimních měsících je v okolí Chaty Stříbrný potok k dispozici několik lyžařských vleků (Bublava, Klingenthal). V letním období se ubytovaným naskýtá možnost navštívit rozhlednu Bleiberg, Zoo Klingenthal či užívat si krásné přírody v okolí.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory