Chata Ski

Krušné hory nabízí mnoho krásných míst pro zimní i letní turistiku. Chata SKI se nachází v horní části města Loučná pod Klínovcem u komunikace, která ji spojuje se Ski areálem Klínovec vzdáleným 650 m.

Loučná ev.č. 25
431 91 Loučná pod Klínovcem

Chata Ski

Chata SKI byla postavena ve městě Loučná pod Klínovcem okolo roku 1900 v nadmořské výšce 950 m n. m. Původně sedlácké obydlí, které se postupem času změnilo na chatu k rodinné rekreaci. Chata roku 2008 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, aby vyhovovala k poskytování maximální volnosti, soukromí a pohodlí našim hostům.

Horská chata má celkovou kapacitu 20 lůžek, která jsou rozdělena do tří samostatných bytů - apartmánů. Pro celý objekt společná lyžárna a WiFi připojení v celé chatě.


Apartmány A a B

Tyto dva apartmány jsou umístěny v horních dvou patrech domu. Mají užitnou plochu 73 m2 a 84 m2 pro 2 x 4 osoby. V dolním patře je vstupní chodba, WC, koupelna se sprchou, kuchyň spojená s obývacím pokojem (sporák, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, el. trouba, TV/SAT, malá krbová kamna) a ložnice pro 2 osoby. V horním patře je ložnice pro 2 osoby a WC s umyvadlem.


Apartmán C

Tento apartmán je umístěn v dolních dvou patrech domu a má užitnou plochu 170 m2. Sestává ze dvou čtyřlůžkových (23 m2 a 20 m2) a dvou dvoulůžkových (15 m2 a 16 m2) pokojů, kompletně vybavené kuchyně (sporák s el. troubou a varnou deskou, myčka, varná konvice, kávovar, 2x lednice, mikrovlnná trouba), sklípek pro uložení potravin, společenské místnosti s krbovými kamny, TV/SAT. Dále koupelna s vanou, koupelna se sprchou a tři WC. V neposlední řadě relaxační místnost s Jacuzzi vířivkou, parní sprchou a chodba s boxy na úklidové nářadí.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory