Chalupa U kočky

V malebném prostředí Krušných hor, v půvabné vesničce Kovářská, obklopené horskými loukami, lesy a bystřinami se nachází nově zrekonstruovaná chalupa U Černé kočky na adrese Mlýnská 500.Je jako stvořená pro odpočinek těla i mysli a načerpání nových sil. Ať už pro rodiny s dětmi, páry hledající romantické prostředí, nebo partu přátel. Na okraji vesnice a přitom v dosahu veškeré infrastruktury, kterou by rekreant k pohodlnému pobytu na horách mohl potřebovat. Na kraji vesnice, zhruba 200 m od chalupy směrem k Černému potoku, se nachází malý kostelíček, ve kterém se jednou týdně koná mše. Skiareál Klínovec je vzdálen 9 km, nákupní a další možnosti jsou vzdálené 7 km ve městě Vejprty. Cyklostezky, turistické stezky, šum lesa, zvuky horské louky a zurčící potůček na Vás čekají hned za dveřmi. Chalupa ubytuje pohodlně 8 lidí. Na vlastní okrasné zahradě je Vám k dispozici posezení u ohniště s grilem, sklad pro úschovu kol, kterou oceníte zejména v letních měsících. Od května do října pro Vás bude za poplatek 500 Kč také připravena venkovní vířivka, kterou jsme umístili na zahradě za chalupou. Nově pro Vás bude v brzké době vybudována i pergola.

Chalupa U kočky

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V horním patře chalupy se nachází dvě prostorné ložnice, obě vybaveny televizorem. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním koutem. Najdete zde troubu s elektrickým sporákem, lednici s mrazákem, mikrovlnou troubu, toustovač, rychlovarnou konvici (talíře, hrnce, příbor, sklenice - samožrejmostí).

Dále se zde nachází společenská / obývací místnost se 2 gauči a TV + repro sestava s rádiem. V druhé části přízemí naleznete technickou místnost pro odložení lyžáků, lyží či běžek.

Sociální zařízení:
Koupelna vybavena vanou/sprchou, sušícím žebříkem a pračkou a sušičkou, 2x oddělené WC, jedno v přízemí, druhé mezipatře.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory