Chalupa Pohoda u Klínovce

Chalupa se nachází v obci České Hamry, nedaleko Vejprt, kde je hraniční přechod do Německa. Nedaleko je obec Měděnec, jejíž štola byla zařazená do UNESCO. Všude v okolí jsou krásné vyhlídky. Klínovec je 6km, zde je lanovka i v létě, všude jsou cyklotrasy a trasy pro běžkaře. Výborné houbaření. Dostupné jsou skiareály největší Nový Klínovec, Neklid, Boží Dar, Jáchymov, Oberwiesenthal, Fichtelberg. Do 15km je město Klášterec nad Ohří, Ostrov, Jáchymov, do 30km Karlovy Vary, Chomutov, Kadaň.

Chalupa Pohoda u Klínovce

5 parkovacích míst u objektu, příjezd je snadný po hlavní sinici, udržované i v zimě. Objekt je dostupný i v zimě.

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 18 osob v 7 ložnicích.

Ložnice a pokoje:

Chalupa se skládá ze 7 ložnic s max. 18lůžky v 1.patře a v přízemí z velké retro společenské místnosti s krbem, z kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka, toustovač, myčka, rychlovarná konvice) a ze sociálního zařízení (3x WC a 2x sprcha). Je zde místnost na kola i lyže, zahrada, Wifi, fotbálek. Koutek pro děti, hračky, postýlka, dětská židlička

Sociální zařízení:
3x WC, jedno bezbarierové, 2x sprcha.

Vytápění:
Chalupa je trvale vytápěna ústředním topením, možnost krbu.

Vybavení chalupy
V kuchyni je sporák, myčka, mikrovlnka, toustovač, rychlovarná konvice, velké množství talířů, sklenic, příborů. V jídelně je dvacetpět míst, fotbálek, TV, dětský koutek, židlička pro dítě. Možnost půjčení pípy i sudu.

Možnost stravování po domluvě mimo objekt 200m polopenze.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory