Chalupa Denis & Marek

Chalupa Denis & Marek se nachází v Kovářské, 8 km od nejvyšší hory Krušných hor - Klínovce. Chata je umístěna v klidné lokalitě a je tedy vhodná pro rodiny s dětmi. Obec Kovářská je nedaleko lázeňských měst - Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Jáchymov, Mariánské Lázně, ale také nedaleko od hraničních přechodů - Boží Dar, Vejprty a Loučná pod Klínovcem. V okolí tedy najdete velké vyžití jak s rodinou a dětmi, tak s přáteli.

Chalupa Denis & Marek

Patrová chalupa poskytuje možnost ubytování ve třech ložnicích pro celkem 12 lidí. Ve společenské místnosti je rozkládací gauč - možnost spaní pro další dva lidi.

V přízemí je společenská místnost s televizí. Dále se v přízemí nachází kuchyň (vybavená kuchyňskou linkou, myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou desku, el. troubou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí )a dále 1 pokoj se čtyřmi lůžky a WC.

V prvním patře se nachází 2 ložnice a koupelna s vanou a WC. V suterénu nově vybudovaná koupelna - sprcha s infrakabinou.

Kouření povoleno pouze v přízemí. Horní patro je NEKUŘÁCKÉ!!!

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 2 až 12 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Chalupa má celkem tři ložnice. Jedna čtyřlůžková ložnice je v přízemí, další dvě ložnice jsou v 1.patře - obě čtyřlůžkové. V každé ložnici jsou noční stolky nebo komody. V jedné ložnice je šatna.

Sociální zařízení:
V přízemí je jedno WC s umyvadlem. V 1.patře je koupelna s vanou a WC. Poslední WC s nově vybudovanou koupelnou a infrasounou se nachází ve sklepě (je možné ho využívat především při pobytu na zahradě).

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory