Chalupa Adla

Chalupa Adla se nachází v obci Kovářská v malebném prostředí Krušných Hor. Kovářská je pouze 8 km vzdálená od sportovního a lyžařského centra Klínovec a je ideálním místem pro letní i zimní výlety. Na své si přijdou jak milovníci běžeckých tratí, snowboardisté a lyžaři, tak hosté kteří rádi sportují a provozují Nordic Walking, vyjížďky na kolech, houbaření či si jen tak rádi posedí na zahrádce.

Dlouhá 408
431 86 Kovářská

Chalupa Adla

Chata Adla nabízí ubytování ve 3 pokojích s celkovou kapacitou maximálně 11 osob. Pokoje jsou vkusně a moderně zařízeny a v dolním patře se nachází koupelna se sprchovým koutem. K objektu patří velký zatravněný pozemek, na kterém mohou hosté využít venkovní posezení a gril. Jsme známí naší raritou a to finským hrncem, což je sud s vyhřívanou vodou, který funguje na bázi teplé lázně. Perfektní relaxace také dosáhnete i v naší sauně, či při posezení u praskajícího dřeva v krbových kamnech. Jsme vstřícní v domácím mazlíčkům, proto nám nevadí když si s sebou přivezete Vašeho miláčka. Prosíme však kuřáky o respektování zákazu kouření v budově. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak parta přátel či samotný pár. Chata je také ideální příležitostí k strávení Silvestra, Velikonoc, Vánoc a jiných příležitostí.

Chata je provozována celoročně s maximální kapacitou 11 lůžek. Minimální délka ubytování je na 2 noci. Lůžkoviny a veškeré potřebné vybavení je zajištěno.Využívání sauny je zdarma, hosté hradí pouze reálnou spotřebu elektřiny. Při příjezdu na chatu je požadována kauce, která slouží jako záruka na majetek. Pokud nedojte k žádnému poškození, je klientům vrácena při odjezdu.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory