Boží chalupa

Boží chalupa se nachází v klidné části města Boží Dar v srdci Krušných hor (1 028 m). Místo je známé díky známé Ježíškově stezce, Národní přírodní rezervaci Božídarské rašeliniště, Trail park Klínovec nebo historické štoly. Nedaleko najdete obchod s potravinami U Čády nebo dětský lyžařský areál. Rodinám s dětmi tedy nabízí příjemné celoroční vyžití.

Boží chalupa

V případě zájmu je možné pronajmout celou chatu (kapacita 17 osob). K dispozici je soukromý apartmán vybavený dvěma samostatnými pokoji, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou (kapacita až 6 osob). Ve druhém patře jsou tři pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj) - každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Je zde útulný obývací pokoj s kachlovými kamny, dále je zde plně vybavená kuchyň. V celém objektu je wi-fi připojení.

Rodinný apartmán
Rodinný apartmán je plně samostatný, má vlastní kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a krbovými kamny a dvě oddělené ložnice. Kapacita je až 6 osob. Nachází se v prvním obytném patře. Nemá vlastní vchod.


Jednotlivé pokoje
Druhé obytné patro nabízí dvou-, troj- a čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou. Hosté ubytování v pokojích mají k dispozici útulnou společenskou místnost a kuchyň v přízemí. Kapacita je až 9 osob.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory