Apartmány Na handě

Boží Dar leží v nadmořské výšce okolo 1020 metrů a je tak nejvýše položeným městem v Česku. Náš penzion se nachází v klidné části obce s výhledem na Božídarský špičák a Božídarské rašeliniště. Poloha penzionu je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku, běžky i sjezdové lyžování.400 metrů od penzionu se nachází lyžařské středisko pro nejmenší Novako a v dochozí vzdálenosti skiareál Boží Dar, který je součástí Interskiregionu Fichtelberg - Klínovec.

Apartmány Na handě

Celý život jsme cestovali se sportem po Evropě ale nakonec jsme zakotvili na Božím Daru. Jakub hrával volejbal na profi úrovni a jako volejblista trávil dost času "na handě”. V hantýrce to znamená část hřiště, kde hrával jedno z nejexponovanějších míst.

Stejně exponované jako Boží Dar, kde se celá rodina nakonec usadila. Boží Dar je městečko v srdci Krušných Hor s velkou tradicí, ale zároven překotně se rozvíjející. Zavítat by sem měl každý, kdo má rád v zimě lyže, nebo v létě kolo. Kdo chce chodit po horách, nebo kdo dychtí po prozkoumání památek UNESCO. Náš rodinný pension jsme zde postavili s láskou a snažili jsme se skloubit tradiční architekturu městečka s moderními prvky. Na hosty čeká 6 apartmánů, wellnes, společenská místnost s barem, dětský koutek. O celý pension a vaše pohodlí se stará Katka.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory