Apartmány AGÁTA Abertamy

Apartmány AGÁTA Abertamy

Kontaktní osoba: Pavlína Vnoučková

Ubytování přímo v centru horského města Abertamy, v malebné přírodě v Krušných horách na ideálním místě pro aktivní dovolenou.

Najdete u nás nádherná místa pro cyklovýlety, pěším pak můžeme nabídnout tři naučné stezky, které vás zavedou do dob, kdy se u nás těžily nejrůznější suroviny, k prohlídce vás jistě zláká štola Mauricius. Pro ty, kteří hledají trochu adrenalinu tu máme lanové centrum, obří houpačku či bungee trampolínu na Plešivci. O víkendech je v provozu lanovka ze Pstruží na Plešivec. Nedaleko je vyhledávané město Boží Dar, známá Ježíškova cesta, Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop. Zajímavá je též nástěva stezky Vlčí Jámy u Horní Blatné.

V zimě se pak krajina okolo Abertam promění v ráj milovníků zimních sportů. 5 minut autem je Skiareál Plešivec, nedaleko začíná Krušnohorská lyžařská magistrála.

Poskytujeme k pronájmu celkem 4 byty.

Přízemní byt č.1 má dispozici 1+1 (ložnice pro 2-4 osoby, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna s WC).

Přízemní byt č.2 má dispozici 2+1 (ložnice pro 2-3 osoby, ložnice pro 2 osoby a kuchyň s jídelním koutem, koupelna a WC).

Byt č.3 v 1. patře má dispozici 2+1 (ložnice pro 2-3 osoby, ložnice pro 2 osoby a kuchyň s jídelním koutem, koupelna s WC).

Byt č.4 v 1. patře má dispozici 3+kk (obývací pokoj s KK s možností spaní pro 2 osoby, ložnice pro 2 osoby, ložnice pro 2 osoby, koupelna a WC).

Dům stojí hned u náměstí, odkud nebudete mít nikam daleko. Parkování je na soukromém pozemku vedle domu. V blízkém okolí najdete příjemnou restauraci, pizzerii, obchod s potravinami, dětské hřiště. Autobusová zastávka je vzdálená pouhých 50 m.

Ve všech bytech jsou nová okna, v zimě je příjemné plynové vytápění, v létě oceníte krásnou udržovanou zahradu s pergolou pro grilování a dětské pískoviště.

Byty jsou velmi prostorné a pohodlně vybavené, vycházeli jsme z vlastních zkušeností - ložní prádlo, ručníky, fén, TV, rádio, zařízení kuchyně (el. sporák a trouba, mikrovlná trouba, varná konvice, kávovar, veškeré potřebné nádobí), čistící prostředky a jiné jsou samozřejmostí. V přízemním prostoru v chodbě je možné odložit lyže a snowboardy, ve sklepním prostoru kola.

Ve všech prostorách je WIFI zdarma!

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory