Apartmán Hugo Klínovec

Nabízíme Vám krásný, horský apartmán v Loučné pod Klínovcem s jedinečným výhledem na Klínovec a Fichtelberg. Obě hory a údolí pod nimi máte před sebou doslova jako na dlani. Posezení a káva na balkoně je díky těmto krásným výhledům opravdovým relaxem.

Apartmán Hugo Klínovec

Opojná vůně krušnohorských lesů láká k dalekým procházkám, málo prudké svahy k cyklovýletům, pravidelně udržovaný sníh k dlouhým zimním radovánkám a nedaleká města k odhalování jejich krás. Tato oblast je bohatá na zážitky pro rodiny s dětmi, pro mladé páry, ale i odvážné jednotlivce.

Své auto máte na dohled. Téměř hned pod Vaším balkonem máte možnost svého - jednoho venkovního a jednoho garážového stání v prostorné garáži - pro auto kola, lyže apod.

Apartmán je nový, je velmi příjemný svou dispozicí 65,8m2 se dvěmi prostornými ložnicemi a zvlášť obývacím pokojem s kuchyní, ze kterého je výstup na velký balkon.

Oddělené ložnice poskytnou možnost klidného spaní či odpočívání pro Vás, Vaše děti, blízkou rodinu či přátele.

V obývacím pokoji s kuchyni si můžete nerušeně dopřávat posezení, sledování TV s plochou obrazovkou či vaření dobrot - i zde si můžete udělat větší pohodlí v sedací soupravě.

Koupelna je prostorná se sprchovým koutem, nabízí pohodlný prostor pro Vaší hygienu či odpočinek.

Wifi, čisté ložní prádlo, osušky a ručníky Vám pobyt určitě zpříjemní.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory