Schwarz restaurant a hotel

Restaurace a hotel s wellness centrem v novém kabátku a s obnoveným názvem Schwarz. Moderní prostory v horském rázu, lokální kuchyně, maso z vlastních zdrojů, příjemná obsluha. Zavítejte k nám a přesvědčte se sami.

Schwarz restaurant a hotel

Hotel a restaurant Schwarz*** se nachází v obci Nové Hamry v Krušných horách. Přijeďte poznat krásu Krušných hor a užít si nádherné přírody v létě i v zimě! Nabízíme ubytování v příjemném prostředí horského hotelu, výbornou tradiční českou kuchyni i lahodnou zvěřinu.

Najdete zde ubytování pro rodiny s dětmi a širokou turistickou veřejnost ve 25 plně vybavených pokojích o celkové kapacitě 58 lůžek.

Ubytování v hotelu je poskytováno včetně vstupu do krytého BAZÉNU.

Kontaktní osoba: Karel Rádl - 775 944 367

 

Ubytovací kapacita je 58 lůžek na 25 pokojích, které jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Hotel SCHWARZ*** nabízí ve svém ubytovacím areálu k využití - Krytý plavecký BAZÉN, finskou saunu, whirlpool a nově i moderní konferenční a školící místnost s celkovou kapacitou do 35-ti osob, která je plně vybavená pro potřeby různých typů školení, výukových programů a kurzů, meetingů, školení, teambuldingových akcí apod.

 

Restaurace je pro Vás otevřena každý den a nabízí široký výběr hotových a minutkových jídel včetně specialit, které jinde neochutnáte - tradiční českou kuchyni a výběr z kvalitní prvotřídní zvěřinové nabídky na stálém jídelním lístku!

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory