Rodinný penzion Daniela

Náš útulný, zcela nově zrekonstruovaný PENZION DANIELA na Božím Daru, Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním v apartmánech a pokojích, s celkovou kapacitou 50 lůžek. Penzion Arnika (50 metrů od Daniely) Vám může nabídnout dalších 35 lůžek, celkově tedy nabízíme kapacitu až 85 lůžek.

Rodinný penzion Daniela

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV, pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a TV - krásné, nové, sociálky jsou pak společné na patře.Fotogalerie Penzion Daniela Boží Dar
Nábytek z masivního dřeva vyrobený na zakázku doplňují zcela nové matrace, na kterých najdete hygienický chránič opatřený zdravotním zátěrem kolonoidního stříbra. Damaškové povlečení pak dotváří celkovou pohodu a přispěje ke kvalitnímu a hygienicky bezpečnému spánku.

Pro vaše ratolesti máme připraveno dětské povlečení, včetně dětských osušek (princezny, autíčka, Medvídek Pú, Mickey Mouse apod). Ručníky a osušky, pro dospělé, jsme připravili v nejlepší možné kvalitě.

Wellness, sauny, solná jeskyně, masáže
Zregenerujte své tělo i duši v našem wellness. Využít můžete jednu z našich saun (klasická nebo infrasauna), perličkovou koupel - vířivku (která je vybavená jedním z nejmodernějších desinfekčních systémů). Vířivku máme vnitřní anebo venkovní, pod širým nebem. 


Pro relaxaci je pak také k dispozici naše solná jeskyně. Při výstavbě solné jeskyně bylo použito soli z Mrtvého moře, Soli ze solných dolů Klodawa - Polsko, Mineralizované soli ze solných dolů Klodawa a Soli z ruských dolů.  Odborníci se shodují, že 1 hodina pobytu v solné jeskyni je srovnatelná s třídenním pobytem u moře. 


Odpočinout si a načerpat novou sílu můžete také, v příjemném prostředí, při masáži. Nabízíme masáž klasickou - relaxační anebo masáž lávovými kameny.


Dětský koutek, herní konzole, karaoke
V současné době máme celkem 3 dětské herny + venkovní terasu se spoustou herních prvků (klouzačky, horolezecká stěna, dětské domečky, houpačky apod.).


Pro naše nejmenší je, po celý den, k dispozici i dětský koutek, se spoustou hraček a společenských her.


V další herně mohou trávit čas nejen starší děti - k dispozici jsou zde playstationy.  Dále je možnost využít další místnosti, kde je možné si zahrát interaktivní televizní hry. Věříme, že nejen děti si užijí spoustu legrace a zábavy při hraní těchto her nebo např. při zpívání karaoke. Další herna je odpočinková, se spacáky a podložky na spaní - zde je možné relaxovat, dívat se na pohádky či hrát společenské hry. 


Maminky jistě ocení i samostatnou, volně přístupnou, přípravnu dětských pokrmů, vybavenou dřezem, mikrovlnou troubu a varnou konvicí, lednicí, sterilizátorem kojeneckých lahví. 


Společenský klub
Pro využití volného času můžete využít také náš společenský klub, kde je možné si zahrát, poker, karty, či si jen příjemně posedět s vašimi přáteli např. při sledování televize.


Společenská místnost
Společenská místnost o kapacitě až 30 míst nabízí možnost školení, soukromé oslavy a další vyžití. 


Během chvíle umíme tuto místnost změnit na krásnou oddací síň a pan starosta z Jáchymova přímo zde může oddávat.


Venkovní terasa, gril, dětské hřiště
Při pěkném počasí jistě oceníte krásnou terasu s možností grilování či posezení u ohně. Pro děti je zde k dispozici malé dětské hřiště, pískoviště, spousta herních domečků, trampolíny, klouzačky, horolezecké stěny a mnoho dalšího vyžití.


Lyžárna -kolárna
V nové vyhřívané lyžárně (kolárně) si můžete bez obav nechat své vybavení a těšit se na další den, kdy budete mít vše krásně vysušené a teplé. Pro běžkaře máme připravené "kopyto" na údržbu a servis. 
Objekt je střežen bezpečnostní kamerou, která zajistí maximální ochranu vašeho sportovního vybavení. 


Další služby
Samozřejmostí je připojení se na internet pomocí WI-FI.


V případě potřeby je možné využít naší pračky. 


Pro hosty zařídíme, dle individuálních přání, jakýkoliv výlet do okolí.


Pořádáme slavnostní akce -od oslavy narozenin, svatby, přes dětské dny apod. 

Po celý den je k dispozici, nejen pro naše hosty, restaurace, kde je možné si pěkně nadlábnout bříška. Naši kuchaři vaří pouze domácí, kvalitní jídla bez náhražek a přidaných glutamátů. Zásadně vaříme jen z čerstvých surovin, s použitím bylinek. Umíme vařit také bezlepkově. 
Naše nová kuchyň je vybavena nejmodernější technikou (např. konvektomat - jídlo zdravé, s minimem tuku).


Náš příjemný personál splní rád každé vaše přání :-) V případě domluvy možnost objednání polopenze či plné penze. 

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory