Restaurace Černý Orel

Netradiční, poctivá, stylová restaurace ze dřeva, kamene a kování. Restaurace je srdcem celého Černého orla a mezi hosty se těší stálé oblibě. Kapacita 90 míst k sezení a 10 míst u baru ji předurčuje pro větší akce, jako jsou svatby, večírky či rauty. Díky její rozloze se najde i místo pro tanec. Hudbu vám samozřejmě rádi zajistíme. Tanec zůstane na vás. Před restaurací naleznete také dobíjecí stanici pro elektromobily.

Vilová 18
417 05 Osek

PO - 10:00 - 23:00
ÚT - 10:00 - 23:00
ST - 10:00 - 23:00
ČT - 10:00 - 23:00
PÁ - 10:00 - 23:00
SO - 10:00 - 23:00
NE - 10:00 - 23:00

Restaurace Černý Orel

Restauraci navštívili a stále navštěvují významní hosté ze světa kultury, módy, sportu i businessu. Mezi jinými Eva Herzigová, která si oblíbila kuřecí stehýnka v marinádě a má u nás své oblíbené místo nebo hokejoví reprezentanti a mistři světa Martin Ručínský a Jiří Šlégr. Koncertovali u nás třeba Michal Malátný se skupinou Chinaski nebo Richard Krajčo


Rezervace
Pokud si přejete provést telefonickou rezervaci stolů, máte zvláštní přání ( např. připravená květina, přípitek, překvapení, hudba, slavnostní prostírání a jiné) nebo si přejete přeskupit stoly dle vašeho požadavku, zavolejte nám.

Orlovský pivovar
Počátky příběhu Orlovského pivovaru sahají do druhé poloviny devadesátých let, kdy se celá restaurace přímo před očima návštěvníků proměňovala do originální podoby. Pivnice, jež náleží k Černému Orlu odnepaměti a do níž osečtí i přespolní štamgasti rádi chodili "na dvandu", měla v budoucnu získat ucelenost a důstojnost tím, že k ní bude neodmyslitelně patřit i vlastní pivovar. V roce 2015 příběh dospěl ke šťastnému konci: oblíbenou restauraci s výtečnou kuchyní doplnil moderní, avšak v postupech vaření piva tradiční, rodinný pivovar. Podle mistrovského umění sládka a člena týmu Orlovského pivovaru Petra Hájka vaříme piva postavená na českých postupech. Zároveň se do nich snažíme vnést neotřelost a svéráznost. Nechceme zapadnout mezi ostatní pivovary, pilujeme chuť a výraz piva především pro hosty Černého Orla.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory