Penzion a restaurace Belveder

Stylová restaurace a penzion v Jáchymově s parkovištěm a vlastní mini-zoo u objektu. Zveme Vás k posezení na slunné terase s krásným výhledem do lesů, nebo ve vnitřních prostorách restaurace (známá historická budova v Jáchymově s původním názvem Lesní kavárna Belveder Jáchymov). Restaurace Belveder se nachází u lázeňských lesů v Jáchymově v blízkosti známé jáchymovské atrakce - Údolí mlýnků.

Penzion a restaurace Belveder

Interiér restaurace a penzionu Belveder Jáchymov v prvorepublikovém duchu.

V restauraci podáváme minutková i hotová jídla, k dispozici je velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlinových pohárů, domácích koláčů, dezertů a dalších delikates. Při návštěvě Jáchymova se můžete ubytovat v našem penzionu. Soukromé parkoviště hned před restaurací a pensionem je pro hosty k dispozici zdarma. U objektu máme také vlastní mini zoo a k vidění je zde klokánek, lama, Holandské mini kozy a ovečky a je to tak ideální místo např. pro rodinný výlet. Přijeďte se podívat. Těšíme se na Vás..... Team Belveder, restaurace a penzion, Jáchymov

Restaurace a penzion Belveder Jáchymov je ideální místo pro rodinnou návštěvu. Dobré ceny, chutná jídla a příjemná atmosféra, ubytování. Po dohodě lze u nás v restauraci nebo na slunné terase uskutečnit jakoukoliv oslavu nebo společenskou událost. V penzionu jsou k dispozici tři dvoulůžkové pokoje s veškerým komfortem i pro dlouhodobější ubytování (vlastní koupena, pohodlné postele, TV, internet zdarma, parkování zdarma).

 

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory