Pension U Sněhuláka

Prožijte nezapomenutelné dny v samém srdci Krušných hor. Máme pro vás připraveno celkem 85 lůžek ve 2 objektech. Komfortní dvoulůžkové až osmilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Přijeďte na romantický víkend, rodinnou dovolenou, sportovní soustředění nebo třeba teambuildingovou akci. Uděláme vše pro to, abyste od nás odjížděli maximálně spokojení.

Pension U Sněhuláka

K vydařené dovolené patří dobré jídlo a pití. Každý den pro vás vaříme v naší restauraci a pečeme domácí zákusky do naší cukrárny. Ochutnejte naši pizzu, smlsněte si na čerstvém koláči s krušnohorskými borůvkami. Nebo prostě jen přijďte posedět u kvalitní kávy, vychlazeného piva nebo sklenky něčeho ostřejšího.

Krušné hory jsou skvělou volbou v jakémkoliv ročním období. Zvlášť pokud zamíříte do Božího Daru. Moderně vybavené ski areály hned za rohem, desítky kilometrů upravovaných běžeckých stop. V letní sezóně vyměňte běžky za horské kolo nebo vsaďte na vlastní nohy a turistické značky. Zajímavých míst k vidění je v okolí Božího Daru celá řada. Rádi vás s nimi seznámíme.

Ať už je vaše představa o ideální dovolené jakákoliv, u nás své sny snadno proměníte v realitu. Útulné malé pokoje s dostatkem soukromí ocení páry i sólo cestovatelé. Pro rodiny s dětmi máme prostornější pokoje s dostatečným počtem lůžek, často i s kuchyňkou. A nezapomínáme ani na spřátelené party nadšených sportovců, kteří můžou složit hlavu v extra prostorných mezonetech.

Pokoje:
6x dvojlůžkový pokoj
1x čtyřlůžkový pokoj se dvěma ložnicemi

Apartmány s kuchyňkou:
3x trojlůžkový apartmán
3x čtyřlůžkový apartmán
1x sedmilůžkový apartmán (mezonet)
4x osmilůžkový pokoj (mezonet)
1x devítilůžkový (mezonet)

 

Restaurace

Máte chuť na klasickou kuchyni nebo chcete jen tak posedět u vychlazeného půllitru? Rádi vás uvidíme v naší restauraci. Myslíme také na malé, ale často velmi kritické a vybíravé strávníky, na vegetariány i sportovce se speciální dietou.

Cukrárna, kavárna

Pokud občas rádi mlsáte, stavte se ochutnat naše sladké domácí dobroty. Zákusky z naší cukrárny kopírují sezónní chutě. Pečeme je pro vás s láskou, čerstvé ovoce na ně sbíráme v okolních lesích. Když pěkně poprosíte, prozradíme vám svá tajná místečka. Rádi vás svými cukrářskými výtvory budeme hýčkat u kvalitní kávy nebo čajů dle vašeho výběru. Stejně tak rádi vám cokoliv z naší nabídky úhledně zabalíme s sebou nebo vám připravíme dort na zakázku. Neváhejte se ozvat.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory