Lesní restaurant a penzion Jezírko Jáchymov

Náš restaurant je esencí klasické české kuchyně a moderní gastronomie. Domácí kuchyně & lokální suroviny. Většina surovin je regionálních, od místních farmářů, řezníků, zemědělců a také přímo z "darů lesa". Ubytování v Krušných horách blízko Klínovce i Plešivce. Letní i zimní rekreace, komfortní ubytování a zázemí horské chaty, které potřebujete pro Vaši příjemnou dovolenou. Čistá příroda, naprosté soukromí, úžasná atmosféra.

Lesní restaurant a penzion Jezírko Jáchymov

Gastronomii věnujeme maximální péči, sledujeme trendy, stále se učíme, vzděláváme a hlavně, vaříme. Protože to nás baví, gastronomií žijeme.

Ubytování v přírodě Krušných hor:

Léto / Turistika, kola, divoké lesy, čistá krajina, houby, borůvky, vůně, zurčení čisté vody, slunce, mech, odpočinek, tajemství, krása...

Zima / Perfektní a moderní sjezdovky pro malé i velké, rodinné zázemí, běžky, výlety, koulování, nádhera. A zážitky, spousta zážitků.

Horská chata se skládá z několika samostatných apartmánů, které je možné mezi sebou propojit. Dále z restaurantu a zimní terasy. Za chatou najdete prostornou oplocenou zahradu s letním posezením a dosti prostoru pro venkovní aktivity.

Horská chata je zasazena do nekonečného lesa plného hub, borůvčí, turistických stezek a cyklostezek, skvělých pro Vaše výlety.

Navazujeme na tradici která zde, na Jezírku, za poměrně krátkou dobu vznikla. Ač to Jezírko nemělo lehké, za dva roky si vybudovalo pověst špičkového restaurantu s perfektní, gurmánskou kuchyní. A to je to, co máme rádi a na co s budeme snažit, s Vaší pomocí, navázat.

Chceme dál vařit poctivě, z místních surovin, čistě, s odkazem na tradice Krušných hor a přitom moderně a svěže. Chceme navázat na předchozí roky a velkou spokojenost našich zákazníků a udržovat co nejvyšší standard služeb, vždy dbát na perfektní chutě a každý víkend pro Vás připravit jiné, tématické menu.

​Nejde nám pouze o to, naplnit restauraci a vydělávat, i když to je samozřejmě gro každého podniku. Jde nám hlavně o to, abyste odcházeli spokojeni, s perfektním gurmánským zažitkem či odpočati z pobytu u nás.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory