Joy Hotel

Náš malý nově zrekonstruovaný městský hotel v srdci Krušných hor se nachází v blízkém okolí Klínovce a Božího daru v obci Loučná pod Klínovcem - Háj.

Joy Hotel

 Naši základní myšlenkou jste Vy, jelikož máme rádi lidi a máme Vás rádi moc, proto jsme tady pro Vás neustále. Chceme Vás na chvilku zastavit, uvolnit a zrelaxovat. Máme rádi život, barvy a vše co neplní standarty a nenudí. Vše se odráží v našich hotelových pokojích a naší bistro - restauraci.

V budově s apartmány se nachází 2 dvoupodlažní podkrovní apartmány, každý s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením a 4 apartmánová studia, též plně vybavená.

Hotel dále nabízí ubytování v 6 pokojích s možností přistýlek.

Těšit se můžete na příjemné prostředí s milou obsluhou. Hotel má vlastní restauraci, wellness, terasu s výhledem, venkovní bazén i venkovní vyhřívané sudy a sauny. Se zahájením zimní sezony pro Vás otevřeme venkovní wellness.

I s dětmi se u nás počítá a proto vám při dovolené chceme dopřát trošku klidu. V našem areálu můžou vaše drobátka běhat v naší zahradě, na hřišti a vydovádět se u nás v bazénu. Na zimu připravujeme dětskou sjezdovku.

V hotelové restauraci nabízíme v poledne a večer jídla ze stálého menu, nebo můžete vyzkoušet jídla z aktuální nabídky, kterou pro vás každý týden obměňujeme. Po domluvě je možnost podávat i snídaně.

Z restaurace je přímý přístup na terasu s krásným výhledem na okolní krajinu Klínovce a přilehlých obcí.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory