Hotel s restaurací Zelené Údolí

Hledáte ubytování s polopenzí přímo v rozsáhlém ski areálu, kde budete mít lanovky, sjezdovky a ski bary na dosah ruky? Horská chata - dříve známá též jako Horský hotel - Zelené údolí Vám toto přání splní! Horská chata je situována v klidné obci Pstruží a je nedílnou součástí Ski areálu Plešivec. Jakmile se ráno nasnídáte v naší restauraci Fabrika Art, můžete se posadit na lanovku a užívat si zimních sportů po celý den na jedné z českých tisícovek, kolem které se ski areál rozkládá.

Hotel s restaurací Zelené Údolí

Ubytovat se můžete ve dvou typech dvoulůžkových pokojů, a to v klasickém Double s manželskou postelí či ve Twin se dvěmi oddělenými lůžky. Pokud je Vás celá parta nebo jste velká rodina a přáteli, doporučujeme devítilůžkový apartmán se třemi ložnicemi a plně vybavenou kuchyní či sedmilůžkový apartmán se třemi ložnicemi. Rekonstrukce všech našich pokojů i apartmánů byla dokončena v roce 2021, takže si od zimní sezóny 2021/2022 užijete mnohem vyšší komfort.


Jako jediná horská chata v této lokalitě poskytujeme maximální pohodlí všem lyžařům díky ubytování přímo u sjezdovky v duchu Ski-In/Ski-Out.


Těšíme se na Vás a rádi se o Vás budeme během pobytu starat!

Všechny pokoje a apartmány v Horské chatě Zelené údolí byly během roku 2020 a 2021 postupně zrekonstruovány, a to včetně koupelen. V případě zájmu o ubytování pro dva si lze vybrat mezi kategorií Double s manželskou postelí či Twin se dvěma samostatnými lůžky. Každý pokoj má SMART televizi, kterou ale, předpokládáme, moc nevyužijete, protože okolní krásná horská příroda Vás vyláká k pobytu na čerstvém vzduchu určitě na celý den. V létě se můžete podívat do Areálu Plešivec, kde na Vás čeká spousta atrakcí, ze kterých doporučujeme TrailPark Plešivec vybudovaný ve spolupráci s Michalem Prokopem. A v zimě je Vám k dispozici přímo u hotelu lanovka, která Vás vyveze až na vrchol hory Plešivec, kolem kterého se rozkládá skiareál se sjezdovkami dlouhými přes 10km a několika gastroprovozy s různými typy občerstvení.

Přímo v hotelu je Vám k dispozici znovuoživený legendární restaurant FABRIKA art, který Vás potěší nejen zcela ojedinělým interiérem, ale především výbornou kuchyní s širokým výběrem jídel.


Restaurace má dostatečnou kapacitu míst k sezení, pojme tedy i firemní večírky a jiné oslavy. V případě potřeby či chuti se může uvolnit i středový parket k tanci. A když už jsme u chuti, tak si u nás přijdete na své. Snažíme se, abychom potěšili Vaše žaludky a Vy jste pak měli dostatek sil na aktivity v AREÁLU Plešivec.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory