Hotel Loučky

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Hotel Loučky

Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál nabízí 72 lůžek (hotel: 52 lůžek + 4 přistýlky + 4 gauče /penzion: 20 lůžek). Dále restauraci se salónkem s kapacitou 130 míst. Pro návštěvníky je také připraveno posezení na dvou letních terasách. Ve sportovním areálu mohou klienti využít posezení pod dřevěným altánem u jezírka nebo v petanque areálu s venkovními grily. Pro vyznavače sportu je připraveno fotbalové travnaté hřiště. Ve foyer hotelu je otevřen bar s provozem 7:00 - 22:00 hod..

Restaurace s letní terasou nabízí široký výběr jídel a specialit mezinárodní a české kuchyně. Restaurace je určena jak pro hotelové hosty, tak pro nebydlící klienty. Prostor restaurace je svým vybavením, stylem a nabídkou velmi vhodný například k pořádání pracovních obědů či večeří, společenských rautů a banketů. Na Vaši návštěvu se těší ochotný a profesionální personál, který učiní vše pro to, abyste u nás strávili příjemné chvíle. Čeká na Vás útulné, decentní a diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet restaurace s krbem.

Naším cílem není přeplněná "stylová" restaurace, ale skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány. S touto představou jsme vytvořili i jídelní a vinný lístek, který obsahuje velké množství našich a klasických specialit. Jsme pyšní na široký výběr vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory