Honour and Grace Hotel

Hotel Honour and Grace je prvotřídní klenot, který je situován v Karlovarském kraji na západě České republiky. Náš hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů, mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Honour and Grace Hotel

Hotel Honour and Grace - Všude blízko

• 3 minuty jízdy do Jáchymova
• 11 minut jízdy na Boží Dar
• 15 minut jízdy do Karlových Varů
• 20 minut jízdy na mezinárodní letiště Karlovy Vary
• 1 hodina a 25 minut jízdy na mezinárodní letiště Václava Havla v Praze
• 1 hodina a 40 minut jízdy do centra Prahy

Jak se k nám dostat z letiště v Praze


Autobusem:
Přímé a rychlé spojení z letiště do Karlových Varů zajišťuje firma Regiojet (www.regiojet.cz).
Z Karlových Varů můžete využít místní dopravní spojení do Jáchymova, autobusová zastávka - Ostrov, Horní Žďár-Pila.Soukromým autem:

Bylo by nám potěšením zajistit pro Vás soukromou, pohodlnou dopravu autem nebo minibusem

Hotel, který byl mistrovsky zrenovován a kde byla pozornost věnována každičkému detailu, je vybaven luxusním zařízením splňujícím veškeré bezpečnostní požadavky. Jsme připraveni Vás u nás srdečně přivítat a dopřát Vám možnost strávení nezapomenutelných okamžiků doprovázených ohleduplným servisem, který přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vyberte si mezi 20 elegantními a pohodlnými pokoji nebo osobitým apartmá Honour & Grace Suite. Pochutnejte si v restauraci Royal Leaf, vychutnejte si nápoje v útulném salónku In the Woods nebo využijte privátní Spa, terasu, dětské hřiště, rozmanitou zahradu a mnohé další.


Využijte široké možnosti výběru prožití všedních i nevšedních zážitků při rodinném výročí či oslavě, svatbě, romantickém víkendu pro dva, ozdravné léčebné kúře, setkání s přáteli, firemním banketu nebo při pozvání na oběd, večeři, pikniku či jen při odpoledním čaji.

Royal Leaf Restaurant
Nechte své smysly ponořit do zajímavé směsi mezinárodní kuchyně s tradičním dotekem. Paleta chutí, barev, vůní a pouze ty nejlepší a nejčerstvější regionální produkty budou představeny ve stylovém designu a multifunkčním prostoru restaurace Royal Leaf.

Jedinečná atmosféra, která Vás osloví
Ať už je to ranní káva, lahodné občerstvení, jeden z našich originálních koktejlů nebo touha dát si něco na zub po večeři, náš salónek "In the Woods" Vám vše dokáže nabídnout. Unikátní a příjemná atmosféra s relaxační jazzovou hudbou, kde se naši hosté mohou uvolnit a bavit se. Zanechte za sebou všední hektické dny při odpoledním čaji, nebo se jen posaďte a relaxujte v jednom z našich pohodlných křesel s dobrou knihou nebo přáteli, obklopeni klidným a zeleným lesem.

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory