Bistro U Sjezdovky

Pokud hledáte místo, kde si můžete po lyžování odpočinout a načerpat nové síly, jste u nás správně. Nabízíme klasická jídla z kvalitních surovin, která vám zaručí skvělou chuť a potřebné živiny. Navíc jsme ideální volbou pro ty, kteří rádi stravu spojí s pohybem, protože nás mohou navštívit i ti, kteří pouze projíždějí kolem.

Nejdecká 434
362 36 Pernink

Pondělí – Pátek – Zavřeno
Sobota – 11:00 – 18:00
Neděle – 11:00 – 16:00

Bistro U Sjezdovky

STRAVOVÁNÍ PRO SKUPINY

Pro ubytované hosty nabízíme i občerstvení formou polopenze. Pro skupiny, které se účastní lyžařských výcviků nebo škol v přírodě, jsme připravili celodenní stravování. Naše kuchyně nabízí různorodou nabídku jídel, které jsou připravovány z kvalitních surovin a s ohledem na vaše přání a potřeby. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci s plánováním stravování pro vaši skupinu.

Navíc máme pro naše hosty skvělou zprávu - naše bistro se nachází hned vedle ubytování a lyžařského vleku. Takže pokud budete mít chuť na rychlou svačinu nebo občerstvení během dne, budete mít všechno hned po ruce.

IDEÁLNÍ UBYTOVÁNÍ PRO SKUPINY

Pokud hledáte ubytování pro skupiny s dětmi, lyžařské výcviky nebo školy v přírodě, jste u nás správně. Naše nemovitost je ideální pro větší skupiny, jelikož pronajímáme celý penzion a máme kapacitu až 30 lůžek. Vybavení a vybavenost ubytování jsou plně přizpůsobeny potřebám dětí a skupin, aby si u nás každý užil co nejvíce zážitků a zábavy. V blízkosti našeho Penzionu se nachází parkoviště zdarma, takže nemusíte mít starosti s parkováním během vašeho pobytu u nás. Kromě toho nabízíme také polopenzi a pro školy a větší skupiny je k dispozici celodenní stravování. Jsme si jisti, že vaše chuťové buňky budou nadšené z naší kvalitní a chutné stravy.

Více ZDE

STÁLÝ JÍDELNÍ LÍSTEK
Navíc každý den polévka a hotové jídlo dle denní nabídky.

Palačinka s nutellou/marmeládou
Ovocné knedlíky
Grilovaná krkovička
Domácí hovězí hamburger
Tortila s kuřecím masem
Tortila se šunkou a cheddarem
Jarní závitky se zelným salátem
Šopský salát
Smažený sýr
Smažený hermelín
Hranolky
Nakládaný hermelín
Párek v rohlíku

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory