Pernink Hills 90100 sklidil úspěch

První festival Krušnohoří je za námi. Společně s oslavami 100 let kina Pernink a 90 let základní školy se pod hlavičkou PERNINK HILLS 90100 vydařil na jedničku (nebo minimálně my z něj máme ty nejlepší pocity).

Kulturní víkend v Krušných horách odstartovalo v pátek představení chebského Západočeského divadla Sex na vlnách. V sobotu se slavilo od brzkých hodin, kdy otevřela své brány základní škola. V rámci svých 100. narozenin přivítala ve velkém zasloužilé absolventy a uvedla dvě vystoupení dětí. Ty se zopakovaly i před hlavním pódiem po slavnostním zahájení.

 

To už bylo centrum obce plné návštěvníků, stánků s dobrotami a zástupci z řad designérů. K pohodové náladě nám přizvukovala kapela Lanugo a Swing melody, pokřtili jsme knihu Rodina za krajkou, besedovali s autorem Wolfgangem Eckertem, prošli si se zájemci kino, které se snažíme zachránit. A konečně po tom všem jsme si zatančili a zazpívali u cimbálu ve sklípku pod radnicí.

 

Mezitím ožila od 19 hodin i sjezdovka, kde nás dostali do varu nejdřív The Silver Spoons, potom The May Revolution, kteří rychle a se vší parádou nahradili The Atavists, a nakonec se utrhli ze řetězu pod perninským viaduktem i ďáblové z kapely Játro.

 

Děkujeme všem, kteří si v tento exponovaný termín vybrali trávit čas s námi a doufáme, že za rok se uvidíme zas - tentokrát zase na jiném místě v Krušnohoří!

Celý fotoreport najdete na ZDE na Facebooku.

Další aktuality

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory