Krušnohorská Túr de svařák 2023

Vydejme se společně již podruhé za nejlepšími svařáčky, které umí Krušnohorsko nabídnout.

Zima se pomaličku blíží a nastává čas objevovat zasněžené kopečky Krušných hor. A jaké by to bylo objevování, kdybychom u toho neochutnali něco dobrého?

Oblíbená akce v režii Lokální destinační agentury Centrální Krušnohoří z. s. se uskuteční s naším přičiněním i letos.

Ve spolupráci s těmi nejlepšími, kteří v Krušných horách svařák připravují, jsme pro vás připravili mapu, kde právě ten váš vysněný svařáček najdete. Nemusíte se jí striktně držet, uznáme svařené víno z celých Krušných hor. Stáhněte si zápisovou tabulku, vypište si místo, kde jste si vínko dali a nechte si ho od provozovatele potvrdit třeba razítkem nebo muří nohou. Pokud si lístek zapomenete doma, nic se neděje, naši partneři vám ochotně potvrzení vydají třeba na účtenku. Kdo ochutná 3 a více svařáků, dostane od nás pamětní placku nebo magnet. A navíc mezi všemi budeme ještě losovat o drobné ceny z Krušnohoří. Pět nejlepších podniků dle vašeho hodnocení pak od nás získá titul "VÍTĚZ TÚR DE SVAŘÁK 2023".  Vyplněný formulář stačí ofotit a poslat na mail [email protected].

ZÁPISOVÝ FORMULÁŘ KE STAŽENÍ

Akce trvá od neděle 26. listopadu až do Silvestra. Vyplněné lístky můžete posílat do 5. ledna 2024.

Odměna

Každý, kdo nám pošle vyplněný formulář s alespoň třemi razítky, dostává automaticky magnetku nebo placku (dle vlastního výběru) s logem letošního ročníku Túr de svařák. Placek můžete dostat i více, za každá tři razítka jednu. Automaticky budete zařazeni i do slosování o tři turistické balíčky. Co přesně bude obsahem výherního balíčku zatím ladíme s partnery. 

Nejen za svařákem

Abyste si nemysleli, že jde jen o kavárenské povalečství, připravili jsme i seznam VÝLETŮ, které si v okolí můžete projít. 

 

Další aktuality

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory