Fishbacher hraje Beatels

koncerty

Topolová 1278

24.9.2023 19:00h

200 Kč

Fishbacher hraje Beatels

Beatles v Mostě už asi hrát nebudou, ale jejich nesmrtelné hity Let It Be, Come Together, Back in the USSR, Strawberry Fields Forever anebo Hey Jude si live poslechnout můžeme.
V neděli 24. září přijede do Mostu na v pořadí čtvrtý ze sedmi koncertů letošní podzimní šňůry zahrát Walter Fishbacher, který se v roce 1994 přestěhoval do New Yorku, aby ve zdejších klubech mohl hrát s jazzovými velikány jako jsou Mike Stern, Steve Clark nebo Randy Brecker.

Walter Fishbacher hrál v Mostě naposledy před více než deseti lety, když doprovázel svého kamaráda Laca Decziho. Teď přijede se dvěma excelentními muzikanty představit album, které v r. 2022 nahrál ve svém newyorském studiu. K notoricky známým hitům přidal drajv latiny, aranžmá v lichém metru ve stylu Avishai Cohena a stopy tradičního venkovského blues. Složení klávesy, basa a buben nutí k disciplíně a nedovolí ošvindlovat ani jednu notu, ale muzikálnost a hravost celého tria mění celý koncert na elektrizující hudební dobrodružství. Tak si to nenechme ujít!

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory