Běh s čelovkou

sportovní akce

Šanovská mušle

2.12.2023 18:00h

Běh s čelovkou

Charitativní běh pro Jakuba s roztroušenou sklerózou se uskuteční 2. 12. 2023
Již počtvrté pořádá Centrum pro roztroušenou sklerózu Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnice Teplice, o. z., ve spolupráci s Nadačním fondem Rehabcare, dobročinný Běh s čelovkou.

Každý ročník tuto akci svou účastí podpoří stále více běžců, chodců, vozíčkářů, kočárků i pejsků. V loňském roce přišlo již více než 600 lidí, kteří pomohli 40 leté Ivě, trpící roztroušenou sklerózou. Na pořízení domácnosti ovládané hlasem se díky akci podařilo získat neuvěřitelných 128 006 Kč!

Tento ročník se bude pomáhat 44 letému Jakubovi, který i navzdory tomu, že jej roztroušená skleróza hodně trápí, se stále snaží být aktivní. Přeje si co nejvíce času aktivně trávit se svými dvěma dětmi. A protože je vystudovaný pedagog, věnuje se své profesi a vyučuje na základní škole. K lepšímu zvládání jeho činností by mu moc pomohl přídavný pohon k vozíku, který mu můžeme díky Běhu s čelovkou společně pořídit.

Běh s čelovkou není závod. Na trasu dlouhou 5 km nebo 600 m se může vydat opravdu každý, v jakémkoli věku i kondici. V cíli nebudou připraveny stupně vítězů, ale každý bude domů odcházet s krásným pocitem, že pomohl druhému člověku. Součástí bude pestrý doprovodný program, bohatá dobročinná tombola a občerstvení.

Akci podpořilo také statutární město Teplice.

Těšíme se 2. 12. 2023 v 16:30 u Šanovské mušle!

Destinační agentura
Krušnohoří, z.s.

Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
IČ: 17707285
Datová schránka: tedd9xw

Partneři

  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Montanregion Krušné Hory